Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 22:22   #2758
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olencyjka Pokaż wiadomość
Poczytałam kilka postów i zauważyłam, że każdy mówi odczucia związane z yasminem.

No to ja powiem tak W czasie brania yasminu,a to były moje peirwsze tabletki antykoncepcyjne wzięłam je zaledwie 4 opakowania. Miałam straszne bóle głowy, nudności, bóle brzucha jajników, stany depresyjne, bardzo częste siusianie, i ogromny spadek libido prawie do 0. Jednak nie przytyłam przy nich ani nie schudłam.

Nie biorę ich 10 dni, a waga poleciała mi w dół o 0,5 kg, włosy zaczęły mi bardziej wypadać (wiadomo wcześniej wychodziły trochę po farbowaniu i zbyt częstym prostowaniu) Jednak po odstawieniu yasminu, nie robiąc nic z włosami, nawet ich nie susząc wypadają garściami. Przed braniem yasminu nie było żadnych problemów.
Zaopatrzyłam się już w witaminy szampon i emulsje do włosów.
Na szczęście nie mam problemów z cerą, bo nigdy ich nie miałam, miejmy nadzieję mieć nie będę.

A moje zdanie na temat yasminu :

Najlepiej nie zaczynać ich brać w ogóle. Biorąc je są straszne skutki, odstawiając jeszcze gorsze.

A mam pytanko do tych bardziej wtajemniczonych, jak myślicie ile jeszcze skutki odstawienia mogą trwać i po jakim czasie człowiek "oczyszcza" organizm z tych sztucznych hormonów?

Będę wdzięczna za odpowiedź
każdy organizm reaguje INACZEJ na tabletki, wiec nie wydaje mi się ok, to że mówisz, że lepiej ich nie brać, bo skutki są straszne. to jest TWÓJ przypadek, TWOJA reakcja. Ja biore Yasmin i nie mam żadnych problemów z nimi o działaniu konkretnych tabletek przekonasz się tylko wtedy, gdy sama zaczniesz je brać.
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora