Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze listopadowe zakupy! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 13:03   #1314
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Nasze listopadowe zakupy! :)

Cytat:
Napisane przez maxi82 Pokaż wiadomość
1. buty Street - 149 zł
2. czapka - Telly welly 29,90 zł
3. parasol Qufer - 89,90zł
4. kurtka Cache Cache - 189zł
5, 6, 7. rajstopy ażurowe New Look - 39,90 (druga para – 50%)
8. Lolita Lempicka edp - prezent
9. sukienka H&M (coś około 90zł)
10. pasek H&M (chyba 39,90)

Przy okazji rajstop mam do Was pytanie, czy może któraś z wizażanek posiada te białe rajstopy z New Look? Te które ja mam to rozmiar s/m (najmniejszy), a okazały się baaardzo duże i muszę je mocno naciągać, a i tak nie są opięte jak trzeba. Odkąd kupuję rajstopy w sieciówkach pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Nie mogę ich zwrócić czy wymienić, bo paragon wyrzuciłam, a opakowanie zaraz po przyjściu do domu podarłam i też wylądowało w śmietniku... Nawet ich nie obejrzałam, bo przez myśl mi nie przeszło, że może być coś nie tak Dopiero kiedy je wyciągnęłam z szuflady z zamiarem założenia doznałam szoku. Nie wiem, czy miałam akurat pecha i zwyczajna pomyłka nastąpiła Rajstopy bardzo mi się podobają, a ostatnio w New Look już ich nie widziałam. Nie wiem czy je spróbować "sprać", może pod wpływem gorącej wody skurczą się? Wiem, że moje pytanie jest trochę hmm ... kuriozalne ale nie chciałbym pozbywać się tych rajstop. Macie jakieś pomysły, czy to przypadek beznadziejny... ? A propos, wydaje mi się, że widziałam identyczne u którejś fashionetki i były jakby lekko zrolowane, pomarszczone. Może taka ich uroda
O rany, ale epistoła mi wyszła...wybaczcie, musiałam się wyżalić

W życiu by mi do głowy nie przyszło, żeby oddac/zwrócic rajstopy!!! No takie już jest ryzyko w przypadku ich zakupu, że albo będą ok albo nie - mnie też się zdarza że kupuję "swój" rozmiar a potem okazuje się że są za krótkie ale trudno się mówi - nie wyobrażam sobie żeby oddac teraz te rajty i pozwoilic żeby inna dziewczyna je kupiła jako NOWE etc
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora