Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Cudaczki Niemowlaczki 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-03, 20:40   #1848
KateMwale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 430
GG do KateMwale
Dot.: Jesienne Cudaczki Niemowlaczki 2009

Kochane nie ukrywam, że czasu u mnie mało, bo ostatnio przeprowadzałam akcję pomocową dla pewnej dziewczyny. Akcja była ogromna, zresztą trwa nadal bo i potrzeby duże + obowiązki domowe + obowiązki poza domem...

Bru chodzi, biega i szaleje. Jest bardzo energiczny, potrzebuje dużo zabawy, żeby spalić energię, a ja też nie ukrywam lubię spędzać tak czas, żeby nie oszaleć. Teraz w okresie zimowym jest z tym gorzej, bo ubieranie się trwa niekiedy dłużej niż sam pobyt na dworze jak jest -10. Nadal spędzamy czas kreatywnie chodzimy do teatru dla najmłodszych, choćby teraz w niedzielę (dla poznanianek polecam, teatr Atrofii, przedstawienie Trąbibombi, 5.12., Zamek), chodzimy na salę zabaw, raz w tygodniu na zajęcia plastyczno-muzyczne i na wszelkie imprezy dla dzieci od 0-4. Jutro wybieramy się na bal mikołajkowy. W domu malujemy, kleimy, bawimy się ciastoliną, przebieramy się, robimy bazy z pudełka. Dzieje się oj dzieje. Jeżeli są jakieś mamy z Poznania co mają ochotę dołączyć, to zapraszam najpierw na herbatkę brzoskwiniowo-waniliową do mnie, a potem możemy iść karmić kaczki niedaleko domu.
__________________
Pozdrawiam,
Kasia


Edytowane przez KateMwale
Czas edycji: 2010-12-03 o 23:36 Powód: literówka
KateMwale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując