Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Cudaczki Niemowlaczki 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-03, 23:13   #1851
KateMwale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 430
GG do KateMwale
Dot.: Jesienne Cudaczki Niemowlaczki 2009

Najfajniejsze jest to, że takie wychodzenie nie jest strasznie drogie
1. Teatr. W Poznaniu była teraz akcja Sztuka Szuka Malucha. Wszystkie przedstawienia za darmo, wystarczyło wpisać się wcześniej na listę.
2. Sala zabaw. To jakieś 8zł na godzinę, a Bru zwykle bawi się maksymalnie 1,5godziny. Chodzimy raz w tygodniu. Mamy też kawiarnię-salę zabaw i wtedy wpadamy czasami na jakąś herbatkę, a dzieciaki mogą się wyszaleć. Często takiej miejsca mają swoje godziny, że za 50%, albo druga godzina gratis.
3. Najdroższe są zajęcia dla dzieci rytmika-muzyka, jakieś 20zł za zajęcia. Zapisałam się na nie, bo nie mam znajomych z małymi dziećmi, a Bru lubi dzieciaki. Dodatkowo czerpię stamtąd pomysły na zabawę z małym.
-> ze względu na ilość zajęć ja też uważam ile kasy wydaję na tego dzieciaka, bo on zjeść lubi

Akcja. Należę do grupy pomocowej. Razem ze znajomymi raz w miesiącu pomagamy dzieciakom ze swojego otoczenia oraz ich rodzicom. Jedno z nas (członków) zgłasza rodzinę przedstawia ich sytuację, robi listę potrzeb. Ja zgłosiłam Kasię i zostałam koordynatorem tej akcji. Udało nam się kupić okno, drzwi wejściowe, znalazłam sponsora n odgrzybienie domu. Kupiliśmy leki, jedzenie. Teraz szukam mebli, bo powinny zostać wymienione, inaczej reagują na środki grzybobójcze.
__________________
Pozdrawiam,
Kasia


Edytowane przez KateMwale
Czas edycji: 2010-12-04 o 07:42
KateMwale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując