Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 14:05   #1918
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
heh, ciekawe co z Łodzią. ja osobiście chyba wolałabym wybierać koraliki na żywo, na stoisku. Ale macie farta
Tak masz farta, z Łodzi do Wa-wy na upartego rzut beretem, a ode mnie najbliższe Trollbeads mam 300km na Litwie

Kurczę, beka z tymi różnymi odbiorcami franchesingu Trollbeads na Polskę Z jednej strony źle, bo trudno teraz zbierać na jedną kartę ten 1tys. zł żeby mieć koralik gratis, a z drugiej, być może dzięki konkurencji będzie więcej promocji?
Ja w każdym razie planuję spore zamówienie, ale póki co się wstrzymuję i myślę że dopiero po świętach
--------------------
Za to dzisiaj byłam w W.Kruk i mam charms z bransoletką
Udało mi się zakupić chyba najładniejszy ze wszystkich tam charmsów, czyli różyczkę Wydałam 49zł, dostałam bransoletkę a miła Pani dała mi również kartę stałego klienta dającą 5% zniżki na każde kolejne zakupy
Bransoletka to ta na zdjęciu, niestety nie zrobiłam dokładniejszego bo myślałam, że już mnie pewnie ktoś uprzedził, a teraz za ciemno u mnie Jest fajna na początek (lub noszenie 2-3 charmsów), ale na dłuższe zbieranie obawiałabym się czy wytrzyma, gdyż zapięcie ma niewiele większe niż charmsy, a sama w sobie jest jakoś dziwnie lekka
Podsumowując, jestem bardzo zadowolona, a na te bransoletki dzikich tłumów od rana nie widziałam, więc myślę że się nie zrażą i może jeszcze kiedyś powtórzą promocję, bo fajna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg W.Kruk róża czerwona.jpg (50,7 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg W.Kruk róża czerwona 2.jpg (37,8 KB, 43 załadowań)
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora