Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie, część XXV Przygotowania do zimy, nasze włosy ochronimy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 20:30   #2618
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część XXV Przygotowania do zimy, nasze włosy ochronimy

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
otako, ja dostałam maila i smsa z Joanny, że moje zamówienie jest zrealizowane i wysłane - czyli jutro albo pojutrze powinno do mnie dotrzeć. W każdym bądź razie w tym tygodniu
O nie, a do mnie nic nie napisali

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja tez uwielbiam
Za rzadko chodze

W zeszlym roku zorganizowalam dzieciakom wypad na balet do Teatru Wielkiego. Byly zachwycone.A w tym roku przez wszystkie klopoty zapomnialam calkiem

Ale fajnie bylo. Dziewczynki mialy takie same sukienki i przeznastepnych kilka dni byly baletnicami
Kocurzyca - animator kultury fajna z Ciebie ciocia
Spektakl był świetny, bawiłam się przednio (hmm, a może przednie się bawiłam? ) już nie pamiętam kiedy ostatni raz tak się śmiałam.

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Przez chwilę się zastanawiałam co ten av przedstawia
Ja też


Ja kiedyś miałam zmarszczki na czole, ale odkąd biorę retinoidy to praktycznie całkowicie mi zniknęły albo znacznie się spłyciły. Szczerze mówiąc wolałabym je, niż całe policzki w bliznach No ale widocznie nie można mieć w życiu wszystkiego...
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.




Edytowane przez otako
Czas edycji: 2010-12-06 o 20:32
otako jest offline Zgłoś do moderatora