Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-09, 18:33   #400
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cześć

Mój synek ostatnio niespokojnie śpi i zanim zaśnie to zaczyna płakać kilka razy i czasami sam się uspokaja a czasami muszę do niego podejść, podać smoka itd.

Ja na pewno będę podawać słoiczki, bo gotowanie minimalnych ilości jedzonka zabiera dużo czasu, a i tak dużo się marnuje, bo dziecko malutko zjada. POźniej jak synek będzie starszy to trzeba będzie gotować zupki i robić obiadki. Aha, jak najwcześniej jak tylko dziecko może dostawać zupki niemiksowane to lepiej podawajcie np. jarzynową z poduszoną widelcem marchewką itd. bo słyszałam o przypadkach, że mamusie długo dzieciom miksowały jedzonko i później maluchy miały problem z połykaniem...

Mój synek w ciagu tygodnia przybrał 350g i już waży 5350g

Już kupiłam część prezentów. Poszłam na łatwiznę i kupiłam prawie wszystkim perfumy lub zestawy kosmetyków. Mamom zamówiłam poza perfumami piżamki, tacie spodnie i maszynka do golenia, synkowi przyjaciółki kupię zabawkę - ośmiorniczki do kąpieli TOMY, babciom i dziadkowi - witaminki dla seniorów a co kupić mężowi - nie mam pojęcia...
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2010-12-09 o 18:39
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora