Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-10, 23:08   #3754
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: produkty Lush

Do mnie dzisiaj doszła przesyłka z allegro z lusha. Zamówiłam Aqua Mirablis i It started with a kiss. Wszystko byłoby ok, gdyby nie Poczta Polska;/ Ktoś otworzył kopertę i wziął balsam do ust. Pocztę odbierała mama, podpisała potwierdzenie odbioru i nie spojrzała jak koperta wygląda, bo jeszcze kilka innych przesyłek miała.
Też miałyście takie "przygody", że panie z poczty wędrując za zapachem "przygarnęły" część waszych kosmetyków? Chyba tylko ja mam takiego pecha...;/

A wracając do tematu Aqua Mirablis to faktycznie, tak jak mówiłyście fajny zdzierak i bardzo ładne traktuje skórę mimo tego zdzierania. Zapach przyjemny, taki orzechowo-gorzki. Po jednym użyciu "strategicznych" dla mnie miejsc jak ręce stopy, szyja i twarz zużycie niewielkie, ale będę jednak odłamywać kawałki, bo za dużo sie wymywa. I mimo peelingu skóra jest jakby bardziej zrelaksowana (mam bardzo, ale to bardzo suchą skórę w szczególności w okresie zimowym). Zobaczę jak będzie się zachowywała po dłuższym stosowaniu.

Co jeszcze polecicie dla bardzo suchej skóry? I jak myślicie, wprowadzą jakieś nowe masełka w nowym roku? Ciekawa jestem czy szykują coś nowego
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora