Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-11, 17:34   #629
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
no jestem z siebie dumna, nawet dobre bo próbowałam
A tak serio to ja ogólnie lubię gotowac, a ostatnio to nawet mama się ze mnie smieje, bo mogę robić w domu wszystko żeby tylko ktoś wziął ode mnie małą na jakiś czas wtedy przy sprzątaniu czy gotowaniu odpoczywam
hi hi jak tż wraca wcześniej to też uciekam do kuchni,albo sprzątam,bo tylko wtedy mam troche wolności i odpoczywam,bo ile można nosić małego kloca
Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Ano nie porobiłam zapasów, bo mąż mi nie pozwala zamrażać mleka Woli dać małemu mm. Moja mam tak samo mówi, a jest zagorzałą przeciwniczką mm. Zdanie mamy mi nie przeszkadza, ale z mężem się kłócić nie będę. Tylko szkoda mi było to wylewać jak cholera
Co do spania w nocy, to raczej tak z dnia na dzień się nic nie zmieni. Ale, na pewno synek będzie Ci coraz częściej spał dłużej Także, idzie to w dobrą stronę


Spadam napoić Boryska herbatką
a ja myślałam,żę narobiłaś zapasów oj to szkoda,moja mama też przeciwniczka zamrażania,a tż nic nie mówi,ale no ja zapasów nie mogę porobić
no z dnia na dzień na pewno nie,ale może coraz dłużej będzie wytrzymywał,bo kawał chłopa już a jak noworodek się zachowuje
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora