Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - brązowo złota prostota ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-26, 15:34   #7
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: brązowo złota prostota ;)

Luna83 dziękuję bardzo jestem zadowolona jak tylko zaczęłam go używac, automatycznie odstawiłam wszystkie inne tusze tutaj na zdjęciu mam tylko jedną warstwę, po dwoch rzesy są naprawdę boskie, a po trzech tylko mogłaby być trochę dłuższa szczoteczka, bo średnio wygodnie się ją trzyma, ale podobno Celia ma taki z dłuższą szczoteczką jest śmiesznie tani a dużo lepszy od wielu drogich tuszy ze spiralką

smileofangel proszę bardzo, zrobiłam dla Ciebie fotkę cieni ale za bardzo słońce świeci, więc kolory są przekłamane, dlatego kolory, których użyłam zaznaczyłam na zdjęciu z aukcji
dziękuję

czarownicagosia dzięki spróbuję z bardziej rudymi brwiami next time
szczerze mówiąc włosy w ogóle nie są upięte, tylko wzięłam je za ucho
co do paletki to pierwszy raz użyłam jej tak na poważnie, wychodząc, bo do tej pory tylko próbowałam kolorów w domu i stwierdzałam, że są dużo za ciemne (uwaga - w opakowaniu są DUŻO JAŚNIEJSZE niż na brwiach, to mnie zmyliło) i nawet chciałam się jej pozbyć jeszcze nie jestem w stanie wiele o niej powiedzieć, przykro mi

Hosenka* dziękuję
a na ten ciemniejszy puder nie wpadłam bo ja się lubuję w swojej bladości tzn przez moment myślałam o tym, że po policzkach przejechać złotym cieniem JOKO, który daje sam złoty brokat, ale stwierdziłam, że już za dużo tego złota będzie

EDIT: jak teraz patrzę na te dwa zdjęcia to chyba jednak mojemu bliżej do rzeczywistych kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3275.JPG (59,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 372d_3.JPG (65,7 KB, 58 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując