Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie się podziały wizażanki??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-26, 16:00   #555
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
=natii4
Jeszcze coś na koniec-to,że się odechciewa wszystkiego zwykłym Wizażankom to pikuś,a to,że się wszystkiego odechciewa coraz większej ilości moderatorek to już chyba nie jest takie wesołe
A może niektóre z nich po prostu są już zmęczone tą funkcją? Może niektóre z nich mają dosyć ciągłego sprawdzania, kontrolowania, proszenia i upominania?
Ludzie też się wypalają. I tak podziwiam wszystkich moderatorów, że chcą na siebie przejąć tę niewdzięczną i trudną rolę

Podobnie z użytkownikami. Przecież każdy ma prawo spędzać czas, gdzie się dobrze czuje.
I nie zawsze to musi być wizaż. Znam i przyjaźnię się z kilkoma osobami, które kiedyś spędzały dzien i noc na wizażu. Teraz tu nie zaglądają bo mają inne obowiązki, inne życie, czasami inne miejsce w sieci. Ja to rozumiem i szanuję, choć jest mi z tego powodu troszkę przykro.

Ale czy to oznacza, że wizaż zszedł na psy? Mam nadzieję, że nie. Wizaż jest żywym organizmem, a zwłaszcza forum. Rośnie sobie, tworzy mu się nowe odgałęzienia. Ale chcę, żeby to był twór naturalny, a nie przystrzyżony nakazami i ograniczeniami.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora