Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyłapałam go a mimo tego chcę żeby wrócił
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-14, 10:23   #17
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Przyłapałam go a mimo tego chcę żeby wrócił

Moim zdaniem Twoj mąż podjął decyzję i raczej nie ma o co w tym związku walczyć... Twój mąż podjął decyzję i uszanuj ją. Z SZACUNKU TAKŻE DO SAMEJ SIEBIE. Gdy będziesz już szczęśliwa w związku z kimś innym, będziesz żałować tego, że go błagałaś. On buduje sobie życie z kimś innym i wątpię, by wrócił. Wiem, że Ci trudno, smutno, ie szukasz winy w sobie. To normalne. Normalne jest to, że ten ból i tęsknota minie. Normalne jest też to, że czasem ludziom się nie udaje być razem. Mimo dzieci. Wiem coś o tym.

Nie powinnać używać dziecka jako karty przetargowej. Dla dobra Maleństwa. Twoj Mąż jest ojcem. To, że nie udało się Wam być idealną parą, nie oznacza, że nie będziecie idealnymi rodzicami. Dziecko potrzebuje ojca. Potrzebuje regularnych kontaktu, potrzebuje widzieć ojca w NORMALNYCH zyciowych sytuacjach. Choćby po to, żeby w przyszłości nie szukało podświadomie w SOBIE winy za rozpad małżeństwa rodziców. Mój eks-mąż zabiera naszą córkę do swojej obecnej partnerki i nie widzę w tym nic złego. Wręcz przeciwnie, cieszę się, że moja córka ogląda swojego ojca szczęsliwego, spełnionego, z poukładanym życiem. To daje jej poczucie bezpieczeństwa. Tata szczęsliwy może być oparciem.

Co do tej dziewczyny. Moim zdaniem obie jesteśie ofiarami tej sytuacji. Mąż powinien najpeirw odejsć od Ciebie, potem związać się z nią. Ale postąpił inaczej. To nie jej wina. Nie obrażaj jej. Stało się jak się stało i nie ma już sensu szukać winnych. Poszukaj lepiej w sobie siły, by walczyć o swoją godność i przyszłość. Bo na tym teraz powinnaś się skupić.

Nie szukaj winy w sobie. Twój mąż wyrządził Ci wielką krzywdę zrzucając winę na Ciebie za rozpad w zwiazku zamiast powiedzieć po prostu "zakochałem się w innej, nie wiń siebie, jesteś wspaniałą kobietą, ale nam nie wyszło". Tak powinien zrobic prawdziwy facet. Ale nie w tym rzecz teraz. teraz ważne jest, żebyś się pozbierała i przygotowała na budowanie SWOJEGO życia bez niego. Gdzieś jest mężczyzna, który czeka na Ciebie i bardzo Cię pokocha - zobaczysz. Ale nie znajdzie Cię, jeśli bedziesz trwała przy zwłokach swojego małżeństwa i liczyła na cud.

Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego chcesz być dalej ze swoim mężem? Zdradził, okłamał, nie szanuje Cię, kocha inną kobietę. Dla dobra dziecka? Wątpię... To, że odszedł do innej nie poniża Ciebie - tak bywa. To, że będziesz walczyć o coś nie warte tego - może trwale uszkodzić Twoje poczucie wartości. Nie oszukujmy się, cięzko wybaczyć to co on zrobił. Wiem co mówię.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując