Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-14, 14:36   #970
dash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 241
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość

O kurde, to ja się teraz załamałam ... Asia ważyła przy porodzie 3400g a jak skoczyła 3 miesiące to ważyła 4900 Ale jak mówię lekarzowi, że za mało przybiera to mi gada "oj, ona taka ładna szczuplutka"


Byliśmy wczoraj u lekarza. Twierdzi, że to żaden refluks tylko grypa jelitowa bez gorączki i biegunki... Już sama nie wiem czy to prawda. Moja mamina intuicja podpowiada mi refluks a nie jakąś jelitówkę, której jedynym objawem są wymioty... I nie dość, że mój kurczaczek je jak noworodek w 4. miesiącu życia to kazała ograniczyć jedzenie na rzecz nawadniania
Bordowa, Maja urodziła się z wagą 2720 a jak wychodziłyśmy ze szpitala to miała ok 2600. Kilka dni temu byliśmy u pediatry (za 2 dni miała mieć 3 miesiące) i ważyła 5600. Fakt, że karmię ją butlą. A co do refluksu, to może spróbuj tak jak ja z kleikiem ryżowym... Ja dodaję go do mleka, co prawda rewelacji nie było, ale okazało się, że za mało go dodawałam. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Asię!!!
dash jest offline Zgłoś do moderatora