Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-16, 14:58   #1000
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Urodziłam po terminie, miałam wywoływany poród, a straszyli że urodzę wcześniej nuż mnie na miesiąc przed terminem chcieli położyć do szpitala, ale się nie dałam :P
Mam nadzieje, że to puchnięcie nóg to z powodu ciąży jest tylko a nie że cos się szykuje, w sumie ręce mi nie puchną, a kostek to już prawie wcale nie widac u mnie :/

Zatrucie ciązowe nic wesołego, ja miałam jeszcze cukrzycę ciążową do tego

ooo. ja wczesniej. przetrzymali mnie na maksa, ale juz w sobote bylo nieciekawie, a w niedziele poznym wieczorem(34t) cesarka bo jakies zmiany juz mialam i dluzej czekac nie mogli. mlody nie rosl tak jak powinien od momentu jak sie zaczely problemy i wazyl 1,9kg.

ja tez musze przyznac ze od jakiegos tygodnia mam takiego powera ze szok! sama sie musze hamowac zeby nie przesadzic, ale wysprzatalam juz cale mieszkanie i codziennie za cos sie biore-z ogromna checia, dzisiaj pranie i prasowanie w wiekszej ilosci. za pierwszym razem tez tak mialam ze energia w drugiej polowie mnie rozpierala
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora