Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-16, 19:36   #1029
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość


Ahaha, no różnie bywa, zawsze miałam mase amantów tylko ze mojego męza poznałam w wieku 16 lat więc jakoś nie było czasu na romanse i inne schadzki Poza tym ja lubie flirtować z facetami haha. Oczywiście nie przesadzając... Za to mój TŻ słynie z historii z przed 2 lat... Bo zacznijmy od tego ze On nigdy nie jest zazdrosny, NIGDY!! Choc by nie wiem co sie działo On zawsze ze stoickim spokojem do tego podchodzi! Pewnie niejedna mi powie "Dziękuj Bogu"!! I dziękuje
I na pewnej imprezie podszedł do naszego stolika chłopak, znałyśmy go z widzenia. Skromny, zawsze gdzies bokiem podąrzający za swoimi kumplami, taki fajtłapiczny bym powiedziała i zaczął sie do mnie migdalić, mówić jakie to jakie tamto, jakie usta, włosy jak aksamit me me me ogólnie. Był sympatyczny haha. Więcej było z tego śmiechu niż powagi. I koleżanka wypaliła zeby mnie tak nie czarował bo ja za pół roku za mąż wychodze... Gość sie popatrzył i w ryk Nas zamurowało hahaha. Facet płakał przy nas jakies pół h i wszyscy zaczeli obracać to w żart. A mój TŻ z tego wszystkiego zaczął gościa pocieszac i postawił mu 2 piwa haha. I do dzis smieją z niego ze jest do tego stopnia zazdrośnik ze amantom żony piwa stawia
A ten chłopak... Jak nas widzi to do dziś jak niewidzialny zaskroniec sunie po ziemi
Za to nie bede mówić o mnie jakiego focha potrafie szczelić w przypływie zazdrości
ale sie usmialam, tego bylo nam trzeba ( mi i bejbikowi)!!!
z jednej strony masz zaje**ście a z drugiej ja bym chyba byla troszke smutna ze nie jest ani troszke zazdrosny
a tak naprawde podziwiam go ze ma w sobie tyle wiary, musi byc szczesliwym czlowiekiem bedac z Toba... taka pewnosc siebie, sprawia ze na pewno czuje sie 100% mezczyzna!! i lepiej zeby tak zostalo, tego wam zycze...

a ja to sie nawet bocze gdy sie na laske na ulicy spojrzy ( kurde bo on zawsze spojrzy ehh)...
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora