Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-18, 18:44   #781
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

dzieki dziewczyne za odzew
a u nas jak narazie poprawy nie ma , sliwki nie działaja, siemie lniane nie działa, debridat nie działa, picie wody na czczo nie działa, z obserwacji juz widze ze to beda zaparcia nawykowe, bo 2 dnia od zrobienia kupki młody zaczyna sie wiercic , dreptac i wyraznie cos kombinuje, ciagle mówi cze czopa nie chce, a wystarczy kawałaeczek i zaraz kupke robi, czyli potrzebuje bodzca do wypychania a przeciez nie moge mu ciagle dawac czopka bo w koncu nie bedzei sam umiał zrobic kupki

u niego zaparcia na pewno nie sa zwiazane z nocnikiem bo jeszcze nawet nie proował na nim siedziec, raczej od tego ze jak raz zabolało to probuje teraz powstrzymywac a w sumie zaczeły sie bez zadnej przyczyny jesdyna zmiana w diecie był koniec z kaszka ze sliwka bo chciałam sprawdzic czy to po niej wymiotuje

ja to wogole mam z nim kłopot bo on strasznie wydziwia z jedzeniem, czasem zje cos normalne a czasem tylko mleko i nie ma na niego sposobu, uparciuch jeden słodyczy nie je wogóle, bananów tez nie, marchewki to tyle co w zupie jest a teraz to mu wybieram zupy bez marchweki, ryzu nie je , kaszki ryzowe tez odstawiłam, danio nie je bo nie lubi, nie mam pomysłu co moze mu tak zatwardzac jesli nie on sam to robi ...

stokrotko trzymam kciuki za powodzenie u was, tez chyba kupie ten syrop, i mysle tez o tej parafinie tylko nie wiem czy tak bez porozumiena z lekazem mozna u tak małych dzieci?
Lucynko czy ta parafina musi byc na czczo? czy np. mozna ja dodac do mleka? bo nie jestem pewna czy mi młody przed mlekiem porannym cos do paszczy wezmie? czy wogole wypije sama parafine
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując