Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-21, 18:02   #1753
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Paulizia jak tam zayspalo Cie? bo znajomy mial przylatywac na swieta, a mowi ze Londyn sparalizowany

Dziewczyny zablkowali mi konto na allegro, czy ktorejs z Was zdarzylo sie cos takiego? mialam 3 ostrzezenia, jedno mi anulowano, parktycznie przez pomylke kupilam te 3 rzeczy i mnie zablokowali, czy jest jakas szansa na odblkowanie, bo pisze juz do niech od 2 tygodni
Ha u mnie tylko przyproszylo mieszkam niecale dwie godziny drogi od Londynu [sam srodek Anglii ] i tutaj na szczescie wszystko gra

Niestety nie pomoge Ci z tym kontem na allegro, bo ja sie na tym kompletnie nie znam

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Oglądacie czasem te filmiki?
http://www.mamazone.pl/kalendarz-cia...ydzien-22.aspx
Ja facecikom puszczam bo fajnie obrazują cały środek brzuszka
Co sroda mamy seans z mezem i ogladamy

Agnieszka.M znalazlam na angielskim eBayu ta nianie elektroniczna z monitorem ruchu za £70... czyli okolo 350 zl. 235zl taniej niz w Polsce .
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora