Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-28, 10:10   #1815
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Witam i ja
Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądacie
i nikt mi nie powie, że z mlekiem każdej mamy jest wszystko ok. Miałaś tak, jak ta moja kumpela, o której już wspominałam. Jak tylko odstawiła cyca i dała MM, to Julka z szatanelli w aniołka się zmieniła- to było to, co lekarz stwierdzil, że kumpeli mleko jest za tłuste, ale nie pamiętam na jakiej to było podstawie stwierdzone

Kurcze,, a moja Milenka znów w akcji
tydzien było super a potem znów się zaczeło... darcie.. to znaczy mniej ale znów się drze i nie można jej uspokoić.. dzis 30min się darla tak jakby ja zazynali.. odciagnelam jej katarek, psiknelam kropelki do noska, posmarowalam dziąsełka... nio i usnela na 1h

Juz sama nie wiem czy to mleko pomogło, czy nie poprostu ona była spokojniejsza...:c onfused:

Tesciowa w świeta powiedziala, ze jej mi żal i mi wspołczuje, ze Mila taka krzykaczka, i że podziwia za moją cierpliwość haha
Brat tżta miał tak dość małej darcia, że co chwile z domu wychodził...

ide jutro na szczepienie do lekarza - ma katar mała wiec nie wiem czy ja zaszczepi, ale poprosze skierowanie na wynik moczu i posiew.. usg brzucha może...sama nie wiem co może jej pomóc...
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora