Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - część 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-29, 16:05   #3154
Joanna2705
Raczkowanie
 
Avatar Joanna2705
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warmia i mazury
Wiadomości: 357
GG do Joanna2705
Dot.: Wszystko o Avonie - część 15

Cytat:
Napisane przez aizduj Pokaż wiadomość
Ja kiedyś na aparat z konkursu smsowego czekałam 3 miesiące, a właściwie nie czekałam, tylko już zapomniałam, że wygrałam. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie kiedy kurier przyjechał z paczką. Tydzień to nie tak długo. Skoro napisano że będą do 31 to będą do 31 jest dopiero 29. Spokojnie na pewno każdy dostanie swoją nagrode
Na pewno dostanie, ja obawiam się tylko jednego... W jakim stanie ona dojdzie. Jak widzę jak kurierzy przewożą paczki, to aż mi się włos jeży!!! W szczególności DHL.. Nie dość, że wszystko na kość zamarznięte, to jeszcze rzucają tymi paczkami jak workami z ziemniakami. Wiadomo, że nagrody są dosyć delikatne... Pytałam męża czy mogę włączyć aparat przy kurierze i sprawdzić, czy działa. Stwierdził,że lepiej tego nie robić, bo wszystkie urządzenia tego typu, gdy przebywają w niskich temperaturach (dla nich nie wskazanych), a potem nagle w pokojowych, zaczynają odparowywać... Co może powodować uszkodzenie. Wiec jak sprawidzic czy kurier nie grał paczka w kosza?! Poza tym, wyczytała w regulaminie, że Avon nie przyjmuje reklamacji. Mam nadzieje, że będą na tyle rozsądni, ze zapakują przesyłek w odpowiedni sposób i najlepiej gdyby była ubezpieczona... Ale na to, to nawet nie liczę
Ot, i się rozpisłam.
__________________
"Jak będę chciała usłyszeć Twoja opinie, potrząsnę Twoją klatką"

Joanna2705 jest offline Zgłoś do moderatora