Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-29, 18:23   #1896
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

witajcie
tak czytam czytam i nie mogę zabarac się za odpisanie,bo co chwile ktoś do mnie wpada,bo wolniejsze dni to odwiedzinki są
mój syneczek no cóż,moze lekka zmiana coraz więcej siedzi w bujaczku-leżaczku,łapie zabaweczki,ale na dłuższą chwile zostanie jak obok jestem,bo sam to do 20min posiedzi,ale się cieszę,że w koncu interesuje go i w końcu chustę polubił więc mogę więcej porobić

przepraszam,że nie odpisuje każdej,ale zaraz karmienie i się spieszę

Klarissa gratki dla córci obrót już zrobiła
ycnan mój za bardzo główki też nie trzyma,aby dobrze trzymał musi się wyspać,najeść i muszę zabaweczką go zachęcić,bo się denerwuje,bo nie lubi leżeć,nie każdy dzieciaczek rozwija się ksiażkowo,każdy ma swój etap i trzeba pozwolić się dziecku swoim tempem rozwijać,ale możesz na wszelki wypadek podejść do lekarza spytać
lisica po jedzeniu podnosze odbija,poleży chwile biore go znów odbija,ja go dość często podnosze,bo mu się bardzo często odbija nie wiem dlaczego taki już jest-jakby mu tylko raz się odbijało po jedzeniu to pewnie bym już go nie brała

moze wpadne pozniej głodomorek już nie chce poczekać natychmiast dawać cyca

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

no odpisuje dalej
wyrodne matki podają słoiczki nie wyrodne tylko każde dziecko je inaczej i można coś już wprowadzić dziecko musi dojeść-ja jeszcze troche poczekam,ale już doczekać się nie mogę może jak doje będzie mniej cyca ciągnął,bo znów je co 2h,ale ostatnio ściągałam i patrzałam ile zajada więc 90ml tylko je więc pewnie dlatego je tak,i czy to dzień czy noc.
Wasze dzieci też płaczą mój nad ranem ma takie coś,że budzi się na jedzonko z krzykiem i najpierw z 10min muszę go uspokoić i dopiero jak się uspokoi ssie
po świętach musicie dzieci doprowadzić do siebie ,mój uwielbia obcych-jak widzi kogoś nowego to tak się chichroce,że szok

o to już rok jak powstał wątek,ja po 2 latach długiego oczekiwania na skarbka dowiedziałam się 13 stycznia,a 14 stycznia mój największy skarb będzie miał 4 miesiace
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora