Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-29, 19:02   #4015
00truskawa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 39
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

TA WIADOMOSC JEST DO OSOB KTORY MAJA GORSZY STAN Z CERA MIEDZY INNYMI GRUDKI POSKORNE KTORE GOJA SIE DLUGO, I PRYSZCZE ROPNE NO I WAGRY
bylam u dermatologa, zapisał mi płym w sztyfcie zinneryt cena 0k 50 zl i do tego drugi antybiotyk unidox cena ok 6 zl 1 listek. ta kuracja moogla mi bardzo nie wyskakuja mi pruszcze na polikach w takiej ilosci jak kiedys.ale za to zostaly slady, lekarz powiedzial ze mam brac tabletki anty cilest .zalecil tak poniewaz bralam je kiedys i mialam dzieki nim ladna cere wiec do nich wracam.dziewuchy..to nie prawda ze odstawienie tabletek wywoluje tradzik.. po prostu gdy nie dajemu juz odpowiednich hormonow to organizm sie buntuje ,czyli onacza to ze musimy brac tabletki anty jakis czas. ale to nie znaczy ze wszystkie osoby ktore borykaja sie z tradzikiem musza koniecznie brac tabl.anty.kazdy organizm i tradzik jest inny. MACIE PROBLEM TO DO LEKARZA NIE BAWCIE SIE I NIE MECZCIE SIE NA WLASNA REKE BO TO STRATA CZASUU!!! I PIENIEDZY!

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Tradzik to choroba ktora trzeba leczyc od wewnatrz, jezeli jej dobrze nie wyleczycie ona sie bedzie wam nawracac.
00truskawa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując