Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-29, 21:33   #1915
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

cellaris- plan masz dobry, powolutku wprowadzaj niemleczne produkty skoro ta narzeczona Filipka taka żarłoczna

Bordowa- mój mały też ma podobnie, ciężko go ostatnio w dzień uspać z łóżeczka znów na jakis czas zrezygnowałam, a gardzi nawet spaniem na łóżku obok swojej mamusi, pierun jeden. Grunt to sie nie dać wytrącić z równowagi, dzieci wyczuwają nasz stres i jeszcze bardziej sie denerwują. Kilka głebokich oddechów, biorę go na ręce, troszkę tańczymy, to go na brzuch położę, to mu cos pośpiewam. Najbradziej się uspokaja na przewijaku z gołą dupką

Nie chce spać- to nie Oczywiście u nas najlepszym sposobem jest spacer i ja chłora nawet dziś wylazłam z nim na 15 minut. Zasypia i potem w domu dosypia jeszcze z 1.5 godzinki. Dzis musiałam tak zrobić 2 razy bo za chiny nie chciał zasnąć w ciepłym domku.

U nas jest o tyle dobrze, że mały dopóki nie skuma, że go zmuszam do spania- czyli nie położe na łóżku i wsadzę smoka- nie płacze. Jak tylko zaczynam go usypiać ryk Jak biorę na ręce- cały szczęsliwy. Ach czasem marzę, żeby miał już chociaż te 3 latka
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora