Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-31, 09:49   #1981
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
a propos rzucania sie przy cycku, to Ty nadal kochana karmisz co 3h? Nadia je juz przewaznie co 4h, a przeciez to "rowiesniczki" Skoro rzuca sie i nie chce jesc widocznie sie najada. Nadia tez czasem je bardzo krotko, pare minutek, a jak sama widzisz wazy juz 7kilo
Karmię co 3 godziny,bo ze względu na to,że strasznie ulewała musiałam ją karmić szęściej, a mniej. Jak skończy 4 m-ce to zamierzam zacząć podawać jej inne jedzonko,więc wtedy będzie tak co 4 godziny.



Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Wasze dzieci od początki jadły co 3 H? Czy może tak jak mój Franek któreś jadło?
Oj ja długo walczyłam,żeby wprowadzi Małej jakiś rytm dnia i żeby jadła mniej więcej w równych odstępach czasu.Teraz karmię ją mniej więcej co 3 godziny,pomijając noc,bo wtedy nie budzę jej na jedzenie,tylko jak sama sie obudzi to wtedy.

Hehe dziś Sylwester...Ciekawe czy Młoda zaśnie po kąpieli w Starym czy w Nowym Roku......
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora