Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 14:35   #1996
hagar1
Rozeznanie
 
Avatar hagar1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 640
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
A tu się muszę oburzyć Dziecko, owszem, wie najlepiej kiedy potrzebuje zjeść, ale też bardzo często chce się po prostu przyssać, a wcale głodne nie jest. A gadanie o tłustym mleku z nocy mnie strasznie denerwuje. Najlepiej to przywiązać dziecko do cycka na noc, niech ssie, bo to NAJLEPSZE mleko. Nawet jeśli, to to, co się w nocy nazbiera (to niby super hiper za***iaszcze mleczko), dziecię wypije przy okazji porannego karmienia. Ten tłuszcz z mleka nie wyparuje. A jeśli dziecię faktycznie będzie głodne, po nocnej przerwie, to wyssie wszystko i wyjdzie na to samo. O!
A co do planu wprowadzenia mm na noc od5-6 miesiące, by dziecko dłużej pospało, to życzę powodzenia W tym wieku dziecko ma parcie na inne, bardziej treściwe posiłki i mlekiem, nawet mm, go nie zapchasz na dłużej
A, jeszcze co do ślinianek i ząbków - WTF?! Od kiedy to podawanie cyca ma pomóc na ...ślinienie się? Bo z zębami, to powiedzmy, że ma uspokoić dziecko, więc ok ...choć są lepsze sposoby, jak chociażby maść na bolące dziąsełka, czy gryzaki. A cycka to strach dawać na uspokojenie, jak ząbki idą. Wystarczy, że dam Boryskowi swojego palca do gryzienia i mi oczy wyłażą z orbit, a co dopiero cycusia
Żeby nie było, że Cie atakuję. Ja się tylko oburzyłam
co do budzenia się nie z głodu tylko z potrzeby przytulenia się do cycka to się zgadzam, sama o tym pisałam wielokrotnie. ja sama przypuszczam że moja mała nie zawsze z głodu się budzi. co do dawanie mm w 5-6 miesiącu aby dziecko spało dłużej to się z tobą nie zgodzę że to bujda. mam znajomą które mm na noc wprowadziła w 8 miesiącu, jej dziecię jadło cały czas co 2 h, po mm przesypiało 4. a jeśli chodzi o to ślinienie, to jak zaczynają pracować ślinianki to dziecku to przeszkadza, chce częściej do cyca bo je to uspokaja, o to chodziło a nie o to że cyc na ślinienie się pomorze

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci patrzą na TV ??? pozwalacie patrzec?
moja też jak jest tv włączony to na niego patrzy, staram się ją tak układać aby nie widziała tv albo po prostu go nie włączam. z tego co wiem takie migające obrazy nie są dobre dla tak małych dzieci.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem co mam robić z tymi jego kupami. Laktulosa już na niego nie działa. Nie wiem czy nie zwiększyć dawki. Bo ta dawka nie pomaga wcale. A mały męczy się strasznie.
Niby robi kupę codziennie. Ale są to twarde bobki, przeważnie jeden twardy bobek. A wysiłku tyle, że wyczekuję na mega kupala, a tu nic.
u nas też cały czas problem z kupą. dziś po 8 dniach przerwy daliśmy czopka, kupa była ale czopek nawet się nie zdążył rozpuścić, chyba ją tylko podrażnił i kupa wyszła. nisetety mała i widać że jeszcze ją męczy coś w brzuszku, też nie wiem co robić.

Edytowane przez hagar1
Czas edycji: 2010-12-31 o 14:42
hagar1 jest offline Zgłoś do moderatora