Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-01, 08:36   #2003
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Witam w nowym 2011 roku

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość

IlonaN2
widzę, że Franek też leży na brzuszku przechylony w jedną stronę

Nie to był moment przekręcania się na plecki

a ja dzisiaj jestem wykończona po kolejnej nocy z pobudkami co godzinę I diabli wiedzą czy Ola jest głodna, czy swedzą ją dziąsła, czy może po prostu chce do mam. W każdym razie prawie nic dzisiaj nie spałam, a że w dzień wzięło mnie na kucharzenie i spędziłam pół dnia w kuchni to teraz jestem padnięta i tylko czekam aż będzie już ta północ i idę spać (żeby nie było, że znowu chcę przespać ).
No współczuję Ci Tych pobudek ... może ta kaszka pomoże


Naked
mało brakło a ja też bym spała

Ale TZ przygotował kolację, lampkę winka i siedziałam z nim rozmawiając o przeszłości i przyszłości aż nastała 24 Petard u nas na osiedlu sporo a Franek nie drgnął i co po świętach znowu budził się o 2 a wczoraj obudziła się na pierwsze karmienie o 4.17 spał pełne 8h U nas się mówi jaki Sylwester taki cały rok

No i mam problem Mały ma chrypę Wczoraj się chwile darł jak go do łóżeczka położyłam ale nie za długo Po sczepieniu jak płakał też miał chrypę ale płakał sporo dłużej Czy po chwili darcia może mieć chrypkę czy to choroba??
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora