Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Oriflame część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 12:55   #24
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Również witam w nowym wątku
Li O - obiecałam Ci testy damskich Urban Lovers. Mówisz, masz
Tak jak się spodziewałam, trwałością nie grzeszą Ale mimo tego, i faktu, że początkowo podeszłam do nich ze sporą rezerwą, fajnie się noszą. Sa tak proste i bezpretensjonale, że aż zaczęłam się zastanawiać nad ich zakupem I choc nie ma tego w opisie nut zapachowych, ja czuję w nich poziomki. Drogie nie są, warto zaryzykować.
Na pocieszenie dodam, że perfumy ostatnio wybitnie kiepsko trzymają się mojej skóry. I gdyby nie fakt, że znalazłam idealny zapach w Yves Rocher, to zakupiłabym Urban lovers..
Bardzo dziękuję za opinię Chyba jednak się skuszę - o ile finansowo dam radę, bo znowu zapisałam listę za 300 zł
Cytat:
Napisane przez malinaklb Pokaż wiadomość
ja też witam w nowym wątku
I ponawiam pytanie: czy pędzel ze stron wyprzedażowych Giordani White Gold jest do pudru czy do podkładu? czy ktoś z was go posiada?
Proszę o odpowiedź
Jest do pudru (bodajże nabłyszczającego), ale nie jest duży. Jak dla mnie za mały, ale w ori tylko jeden był kiedyś z O.B. który był w miarę duży
Cytat:
Napisane przez shirubya Pokaż wiadomość
W obecnym katalogu jest ta woda miss o ,jednak w pierwszym zamówieniu jej nie wybrałam, to jak bd robiła teraz 2gie zamówienie to również muszę wydać te siedemdziesiąt parę zł, żeby ją dostać w promocyjnej cenie?
Tak, musisz ponownie zamówić za wymaganą kwotę. Niestety takie promocje nie działają w całym OOK, tylko w danym zamówieniu...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora