Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-02, 15:13   #2283
BosaDziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
Hej, od mojego zabiegu łydki+pachy+bikini minęło już 12 dni i oto jak oceniam skuteczność:
bikini: 90% włosów wypadło
czyli tak, jak powiedziała pani- że tu mogę spodziewać się najlepszego efektu. niestety, efekt psują okolice pominięte, o których już pisałam. zwrócę na to szczególną uwagę przy następnym zabiegu
pachy: 75% włosów wypadło
wreszcie mam ładną, gładką skórę pod pachami wyszło lepiej niż zapowiadała pani
łydki: max 10% włosów wypadło
tu niestety jestem mocno zawiedziona wiadomo- najbardziej widoczne partie, ale cóż, może następny zabieg będzie bardziej skuteczny. postaram się przetrzymać większą moc lasera (ostatnio pani zmniejszyła, bo kwiczałam z bólu)
Hej dziewczyny!
Aniu, wielkie dzięki za kolejną porcję informacji! Pozytywnie nastrajaja mnie ten Twój entuzjazm - zwłaszcza, gdy czytam, że najlepiej wyszło Ci bikini, bo szczerze mówiąc, najbardziej marzy mi się pozbyć zbędnego owłosienia właśnie tam! Mam jedno pytanie a propo rzeczonego bikini, robiłaś tzw. brazylijskie, czy zdecydowałaś się jednak nie depilować całości? Osobiście jestem zdecydowana na głębokie bikini i jestem ciekawa, czy między pośladkami też usuną mi włosy. Jeśli wiesz coś na ten temat, będę wdzięczna za informację. Z góry dziękuję!
Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę .
BosaDziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora