Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieaktualne ogłoszenia, prośby o pomoc/o podpisy, informacje z sieci - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-25, 17:36   #173
pikusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 126
Re: Ogólnopolski Dzień Sterylizacji Zwierząt

Dla mnie sprawa jest prosta. Ci , co są przeciw sterylizacji i kastracji;
- akceptują uśmiercanie nowopoczętych miotów w bestialski ,najczęściej, lub bardziej humanitarny (przez usypianie ) sposób .
- są za narażaniem na bezgraniczne cierpienie setek tysięcy bezdomnych zwierząt (o ile jakoś uda się im ujść z życiem).
Wystarczy poruszyć inteligencję i wyobraźnię.
Nie ma- powtarzam -nie ma usprawiedliwienia dla ludzkiej głupoty i bezduszności. Kto miał zwierzę, wie, że ono czuje, myśli i...cierpi. Brak pieniędzy na sterylizację? Na wsiach? Oni tam lepiej żyją, niż miastowi. Wystarczy takiemu rolnikowi ominąć parę sklep z "mózgotrzepami" i kasa jest. Trzeba tylko mieć trochę serca...Jego właśnie brakuje.
Ja też poddałam swoją kotkę (znajdę) sterylizacji, bo wszystkie "dobre ręce", w które mogłabym oddać maluchy, dawno wykorzystałam. Bardziej cierpiałam ja ,niż kotka. A co się nasiedziałam godzinami w szklarni (kuweta jej nie pasowała) przez ten tydzień...
Tak więc nie bzdurzcie o cierpieniu zwierzaków po zabiegach, bo ono jest zupełnie gdzie indziej.
pikusia jest offline Zgłoś do moderatora