Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapowietrzenia
Wątek: Zapowietrzenia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 20:58   #1122
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: wyszłam z wprawy??;(;( zapowietrzenia..ratunku.. .

Jeżeli chodzi o odsuwanie skórek to ja to robię najpierw drewnianym patyczkiem na sucho bez użycia środka zmiękczającego, następnie wycinam, a później matowię bloczkiem, czasami mam tak że widzę jeszcze jakąś błonkę z którą bloczkiem nie mogę sobie poradzić to wtedy wspomagam się pilnikiem, tylko wtedy nie piłuję paznokcia, ale tak jakby rogiem-końcówką delikatnie usuwam tą błonkę. A co mi się rzuciło w oczy jeszcze z Twojego opisu to to że kładziesz primer przed opracowaniem tipsa, następnie odpylasz szczoteczką która jak pisałaś może być czymś natłuszczona, jak jeszcze ćwiczyłam na tipsach robiłam to tak: najpierw opracowałam tips później odtłuściłam pazurka i następnie aplikowałam primer, a czytałam że dla niesprawdzonych klientek dwa razy nie zaszkodzi położyć wytrawiacza (choć ja nigdy tak nie robiłam) i po całkowitym odparowaniu primera nakładałam masę. Mam nadzieję że dobrze Ci doradziłam, właściwie nigdy nie udzielam rad ponieważ byłam na fatalnym kursie i nie czuję się do tego upoważniona, więc praktycznie całą wiedza jaką posiadam pochodzi z samouctwa, dlatego w razie czego bardzo proszę mnie poprawić, ponieważ nie wybaczyłabym sobie gdybym kogoś wprowadziła w błąd, a pozwoliłam sobie się wypowiedzieć ponieważ właściwie zapowietrzenia mi się nie zdarzają, pozdrawiam
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując