Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain, Clinique, Givenchy, Lancome, Dior...zapraszam!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-06, 20:13   #30
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Guerlain, Clinique, Givenchy, Lancome, Dior...zapraszam!!!

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
limitowane paletki tak jak napisałam w wątku oddam jedynie za łisze bardzo zależy mi na paletkach guerlain i dlatego trzymam się wish listy

co do pozostałych paletek i błyszczyków- są do wymianki za rzeczy które wpadną mi w oko a co chciałabyś za dwa podwójne cienie klinika? i ew. za pryzmy (musze sprawdzić odcień) btw paletka w poście nr 1 zdjecie nr 1 nie jest limitowana (sunset cafe)
Pisałam co chciałabym- no to odpada ze zdjecia nr 3 ( limitowana ). Napisałam, co chciałabym za te 3 rzeczy- myślałam, że coś z tego wybierzesz, aby mi oddać, ale widzę, że już nie jesteś skłonna na wymianę ok, trudno Ale dziękuję za zainteresowanie.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez katges Pokaż wiadomość
wiem ze tylko za inny odcien ale moze jednak znalazlabys cos u mnie za Guerlain ombre eclat duo&liner kolor 341- użycie minimalne, w welurku ( wymienię na inne brązy, fiolety, zielenie z Guerlain ).
prosze odpisz u mnie w głównym wątku.

Nie wymieniam się za ubrania

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2011-01-06 o 20:11
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując