Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mycie włosów codziennie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-07, 18:23   #99
Sachmet
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 85
Dot.: Czy mycie włosów codziennie...

[1=02b623a81457d71b9e2f227 c279aaf8fbe2c2707_5dc6019 400844;24225935]O kurcze, nieźle sie dowiedziałam tutaj .
czyli elseve , syoss to tragedia? suuuper a tego własnie używałam najczęściej
Czyli jak? szampony najlepsze te takie z najmniejsza liczbą składników? bez silikonu? a nie wysuszają włosów ani nic?
a odżywki , maski ? co z nimi? moge np. szampon taki najzwyklejszy a odżywki / maske z garniera?

Pani Fryzjerko, proszę Panią, niech Pani [] powie, jakich Pani używa odżywek i szamponów - tzn. z jakich firm?
[wiem,powtarzam][/QUOTE]

Dokładnie, takie szampony są przeładowane chemią, obciążają nam włoski a my się później dziwimy czemu nam ich tyle wyłazi.
Ziołowe szampony mogą nam troszkę wysuszyć włoski, ale Joanna ma szampony Z Apteczki Babuni - Z proteinami mleka i miodem i jajeczny które nawilżają, niestety nie wiem jak działają bo nie miałam jeszcze okazji ich używać ale mam zamiar to zmienić.
Przy szamponach ziołowych można stosować maski i odżywki z lekkimi silikonami, ponieważ szampony ziołowe bardzo dobrze oczyszczają włosy z silikonów.
Jednak ja na razie jestem na etapie jak najbardziej naturalnych i bezsilikonowych kosmetyków do włosów
__________________
Większość ludzi myśli, że czas jest jak rzeka, która płynie szybko i w jednym kierunku. Mogę ci powiedzieć: mylą się! Czas to ocean podczas burzy.
Sachmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując