Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Jaki pasztet!"
Wątek: "Jaki pasztet!"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-08, 12:25   #45
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: "Jaki pasztet!"

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Futbolowa, wiesz ja Cie w ogóle podziwiam, że potrafisz o tak po prostu o tym mówić... Ja długi czas udawałam, że nie ma to miejsca i hm chociaż było mi źle i chciałam o tym z kimś pogadać to nie potrafiłam bo wstydziłam się, że mnie spotyka coś takiego..
Ja przez pół życia nawet nie zwracałam uwagi na wadę Dopiero ludzie, którzy wyzywali mnie na ulicy sprawili, że zaczęłam ją zauważać.
Miałam zawsze mnóstwo znajomych, pełno pasji, w których się realizowałam i tak naprawdę nie skupiałam się na tym, czy ktoś wadę widzi, czy nie. W pełni jej nie zaakceptowałam, ale nabrałam sporego dystansu do tego wszystkiego i teraz czasem się już z tego śmieję. Kiedyś - już na studiach - wypożyczyłam książkę Jacka Gmocha [który również ma progenię] i kiedy siedziałam z paroma najbliższymi koleżankami, jedna palnęła: "aaa to ten, co ma taką wysuniętą... yyy...", na co odpowiedziałam tylko "tak, to ten" i zaczęłam się śmiać. Nietaktowanie koleżanka chlapnęła coś, ale przecież nie mogę mieć o to do niej żalu, połowa ludzi zapamiętuje mnie przez tę wadę i zaczynam dostrzegać nawet plusy tej sytuacji [póki nikt mnie nie obraża, olewam to]
Nie ma się co przejmować, jest jak jest

Edytowane przez Futbolowa
Czas edycji: 2011-01-08 o 12:26
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując