Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nawilżanie
Wątek: nawilżanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-03, 18:00   #15
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez k_rubia
a ja dodam do wątku od siebie tylko tyle, ze odkąd zaczęłam regularnie nawilżać twarz, problem zaskórników , pryszczy - tudzież "wulkanów" poszedł w zapomnienie !!!!!!!! i właściwie nie robie nic specjalego: zaopatrzyłam się w armię maseczek nawilżajacych ( uwielbiam te w saszetkach- niedrogie a co chwila inną mogę sobie kupić ), od dwóch miesięcy zażywam Capivit Hydrocontrol i piję duuuuuuuuuuuużo wody niegazowanej..........wie rzcie lub nie ale cera jak malowana !!!!!!!!!

No własnie takie podejście jakie masz Ty, miałam ja gdy trafiłam na wizaz, zachłysnęłam się ogromem kosmetyków, ogrom maseczek w dodatku saszetkowych i co rusz to inna. Dopiero BU uświadomiło mi, że w ten sposób fundowałam sobie skłonność do podrażnień, wiecznie zaczerwienioną skórę, bo powinno się używac ograniczonej ilości kosmetyków. Poza tym te maseczki nawilżające to bomby z opóźnionym zapłonem, bo większość w składzie ma tonę zapychaczy. Może od razu tego nie zauważysz, ale po jakimś czasie tak. Ja stosując kwasy ciągle się dzwiłam wypryskom i zaskórnikom, a właśnie od tych maseczek to pochodziło.

Poza tym racjonalnie rzecz biorąc to działanie tych maseczek niczym się nie rózni od działania kremu nawilżającego, to nie jest bynajmniej moja tylko opinia, ale i biochemików. Lepiej zainwestowac w jeden krem nawilżający o prostym składzie, niezapychający niż co chwilę maziać się jakąś maseczką nawilżającą z saszetki.

Jedząc ogórecznik jako suplement i pijąc wodę dobrze robisz, tak trzymać.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując