Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Weryfikacja aukcji Allegro cz. II (zasady wątku w pierwszych trzech postach)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-09, 23:55   #11
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro - zanim napiszesz, przeczytaj pierwsze posty

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
wiem, że już zweryfikowałyście na plus, ale jak myślicie skąd on posiada te perfumy w takich cenach? Napisałam maila z zapytaniem, ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi. Bardzo mnie kusi Coco, ale boję się jak nie wiem co. Nie chciałabym stracić 170 zł, a na razie na kupno w Sephorze za 400 zł mnie nie stać
Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
Również się nad tym zastanawiam. Perfumy Chanel raczej nie występują w jakichś super okazyjnych cenach.
Już miałam klikać no. 5 i no. 19 na rozbiórkę, ale jednak się wstrzymałam. Wszystkie komentarze ma jako kupujący, a nie Sprzedawca.
Trochę się boję niestety.
Cytat:
Napisane przez Lili99 Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja jestem taka bojąca. Też się czaję na 19 i Coco, ale to nie sztuka wtopić 3 stówy Mi na pytanie o cenę wysyłki większej liczby flaszek odpowiedział w ciągu godziny
ee, nie przesadzajta, dziouchy, ceny nie sa az tak rewelacyjne owszem, okazja na pewno, ale bez przesady. ogladalam aukcje tego sprzedawcy i gdyby mnie co kusilo od niego, kupilabym bez wiekszych wahan
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora