Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-10, 09:24   #1183
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
caskada
no,ale to troche nie fair,mogla chociaz zapytac o zgodę ...
my tu wstawiamy zdjecia twarzy,a pozniej ktos kopiuje i wstawia gdzie popadnie
ciekawa tylko jestem jak usunela to logo wizazu,ktore zawsze sie wyswietla na zdjeciu i tam jest jeszcze napisane "nie masz zgody na kopiowanie"
Nie, że nie fair - a nie zgodne z prawem - za to by ją można było do sądu podać.

A ja chciałam wam pokazać jak wygląda teraz mój kolor - bo taki jak jest teraz mi się podoba - mam nadzieję, że już więcej się nie będzie wypłukiwał i taki zostanie - szarzyzna się wypłukała - ale nawet nie mam jak zdjęcia zrobić tak się wściekłam na lekarza, że leżę i nie chce mi się wstawać :/

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Widziałam, że debata na temat soczewek trwa Mnie się nie podobają oczy w soczewkach, są jakies takie przerażające, nieprawdziwe- źrenica się nie zmienia i oko staje się sztuczne. A naturalny kolor oczu zawsze jest ładny, czy to zielony, brazowy czy szary.
Zależy w jakich soczewkach - jeśłi całkiem zmieniają kolor oka i mają "narysowaną" tęczówkę to fakt wygląda to dziwnie z bliska - ale te podkreślające kolor oka nie mają nic namalowane mają po prostu ciemniejszy kolor niebieski niż zwykle jest soczewka i w życiu byś się nie pokapowała, że to soczewka.

Śliczne oczka - takie hmm.. księżycowe
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora