Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny MŁode Śląsk ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-10, 20:02   #4410
sweetbe
Raczkowanie
 
Avatar sweetbe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 283
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
A trzeba było się sąsiadko zapytać bo ta projektantka jest z Łazisk. Suknia z sarah w załączniku, ale trochę ją zmodyfikuję :P


mozesz zobaczyc tu http://www.cukiernictwo.eu/ to rybnik, jade tam na degustację w czwartek, podoba mi sie ten ostatni tylko kolorystyke zmienie. A torty ślubne w 95% przywożą gratis na miejsce wesela, nic sie nie martw niech tylko będzie piękny i smaczny.

Kiedy masz wesele? Bo zapomniałam
suknia śłiczna!
ja mam 21 ale nie jak ty liiec a sierien 2011

tez nie wiem gdzie sie czesac i malowac, dostałam tu jeden namiar na wizaystke z rybnika, i niebawem ją wyróbuję

zaraz zobaczę tą stronkę, dziękuje

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Ja też mam suknię z Sarah kupiłam pod koniec listopada za cenę 1750 zł załapałam się jeszcze na 30% rabat i będę mieć szyć nową pierwsza przymiarka w marcu i mam na nią przyjść z butami (marzą mi się kolorowe ) i bielizną a model z jakiego roku to nie wiem, ale na stronce jest z tym, że będzie w niej kilka poprawek

a która,,, ja mam tą najprostszą, będzie bez trenu, za to chce długi welon, ani tam namawiała mnie na 2, jeden długi i 1 krótki, zdjęcia mam mieć w dniu śłubu i o niej zdejmę długi welon,

nadal nie mam :
fryzury, makijażu( te 2 rzeczy to największy ból>,
auta! zaproszeń, ciast, butów, nauk przedmałżeńskich- myślę by je zrobić w mikołowie w salwatorach, nie wiem w co ubrać tż
dalej nie wiem czy coś jeszcze
__________________

21.08.2011 Nasz ślub

sweetbe jest offline Zgłoś do moderatora