Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny MŁode Śląsk ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-11, 10:22   #4421
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

[QUOTE=sweetbe;24298053]dziekuje!

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Daj namiary na tą wizażystkę w Rybniku plisss. Czemu nie robisz u siebie w parafii nauk? Mój proboszcz chyba by mi nie darował jak bym nie robiłą nauk u nas.
Ja też nie mam ani fryzury ani makijażu. Za to auto mamy Chevroleta o takiego: http://moto.allegro.pl/chevrolet-cap...393497904.html zaproszenia też już czekają tylko muszę ozdobić pudełka w których będziemy je dawać. Mam też już księgę gości.
Nie mamy pomysłu na podziękowanie dla gości, mam tylko woreczki :P nie wiem co i czy robić podziękowanie dla rodziców ponieważ rodziców mojego męża nie będzie a ich rolę będzie pełniła trochę chrzestna z mężem, mamy w sumie kupione dla nich wazony z grawerem i chcę do tego wiązankę włożyć ale czy robić typowe podziękowanie to niewiem. Nie mam butów bo nie podobają mi się te z okrągłymi noskami a wszędzie tylko takie widziałam. Mam w głowie jak chce ubrać mojego R, bo garnitur już ma Obrączki też, na palcach
QUOTE]

my chyba jako podziekowanie damy wielkie kosze z slodyczmi winem, owoce

a Ty jestes z centrum Orzesza? jak tak to mamy tego samego proboszcza a kiedy są nauki u nas?

a co myslisz o fryzjerze nad piekarnia, ja sie nie czesałąm nigdy tam, właścicielka mi powiedziała, ze próbna wygląda tak , że robi kilka fryzur

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

http://www.marysienka.com.pl/weselne.html a czy znacie to??czy sa dobre
ja w orzeszu wynajmuję z mężem mieszkanie, ale nadal uczęszczam do kościoła rodziców w ornontowicach i o tym proboszczu mówiłam
Nigdy nie byłąm nad piekarnią, słyszałam ze w avangardzie jest chłopak który dobrze obcina i czesze ale jakoś przekonania na 100% nie mam.
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora