Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zrobić dobrze...ale jak???!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-04, 13:02   #29
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Zrobić dobrze...ale jak???!!!

Cytat:
Napisane przez Gradisca
a dla mnie mimo wszystko to dziwna akcja, że takie młodziutkie laski pytają na forum jak zrobić " dobrze" . Właśnie to już świadczy o tym że są niedojrzałe bo przecież o takich rzeczach rozmawia się z partnerem a nie na forum. I możecie się wszystkie obrażać ale z perspektywy czasu naprawdę trochę inaczej to wygląda
Dokładnie Ja bym była zawstydzona, mając 17 lat i mówić o tym problemie na forum.
Mi się wydaje, że młode dziewczyny chcą już "robić loda", bo chcą być dojrzałe i doroślejsze. A dokładniej jest na odwrót. Jesli czuje odpychanie na widok penisa, to nie spieszmy sie do tego, poczekajmy na odpowiedni moment... Ja majac 17 lat nawet jeszcze nie kochałam się z mężczyzną. Chociaż było tyle okazji, to ja mam cały szacunek do siebie i mówię NIE. Teraz dojrzałam do pewnego stopnia i czuję sama przyjemność, gdy to robię. Po prostu czekałamna odpowiedni moment
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując