Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 15:27   #16
mroofka82
Raczkowanie
 
Avatar mroofka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 63
Dot.: Codzienne mycie włosów, z czasem staje się nieznośne.. :(

Wiecie co...tesh myje wloski codziennie, od niedawna, moze od 3 miesiecy. Po prostu zbrzydlo mi miec przyklapniete wloski drugiego dnia! Za bardzo to mycie mi nie przeszkadza, ale z ciekawosci podpytuje ludzi co zrobic by wloski sie mniej przetluszczaly. probowalam jush wszystkiego...szampony dla dzieci, do wlosow przetluszczajacych, normalnych, nawilzajace, 2w1 i zwykle...nic nie pomoga ! Wiec zdania znajomych sa podzielone, jedni fryzjerzy mowia zeby je przetluscic i po prostu myc co dwa dni przez jakis czas i skora glowy sie przyzwyczai i bedzie produkowac mniej loju...drudzy mowia, zeby myc codziennie - tak jak wlosy potrzebuja...Inni jeszcze nie pochwalaja codziennego mycia wlosow ze wzgledu na zabieranie wlosom cennych witamin, ktore ponoc sa w tym loju i ktore chronia wlosy...Slyszalam jeszcze opinie, zeby jak jush chce sie ( ! ) myc wlosy codziennie to zeby myc je tylko raz a nie dwa ( w sensie jednorazowego nalozenia szamponu i splukania )
Sama jush nie wiem...jeszcze wybiore sie w tej sprawie do dermatologa. Skoro nie szkodze wlosom przez codzienne mycie to chyba z tego nie zrezygnuje.
mroofka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując