Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wysyp oczyszczający+ oczyszczanie mechaniczne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 18:08   #12
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: wysyp oczyszczający+ oczyszczanie mechaniczne

Cytat:
Napisane przez raspberry88 Pokaż wiadomość
No wlasnie... mi dokladnie chodzilo o to by upewnic sie, cze owy wysyp NA PEWNO jest zdrowa, wlasciwa reakcja skory naszej twarzy. Mam na mysli to, czy istnieja jakies podstawy naukowe by tak twierdzic. Co na ten temat mowia lekrze? Teza ta oczywiscie jest wiarygodna ale zawsze pozostaja jakies tam watpliwosci czy to aby na pewno nie jest intenretowy mit. Duzo Wizazanek pisze, ze po takim wysypie maja bardzo ladna skore; moje pytanie brzmi czy pozostaje ona taka tez po odstawieniu kwasow?

Dziewczynki nie chodzi o to, ze nie ufam waszej wiedzy, ktora jest imponujaca, ale wolalbym rowniez poznac opinie naukowa na ten temat

Nie ufałabym w tym temacie lekarzom zbytnio. Skóra ma dużo warstw. Złuszczając je odsłaniasz głębsze warstwy z "ukrytymi" stanami zapalnymi. To chyba dobrze, że pozbędziesz się ich w większości a ciagłym stosowaniem np kwasów podtrzymasz czystość cery. W większości mechaniczne oczyszczanie uznałabym za gorsze. Bo kwasem jest pewne że nie wprowadzasz nowych głęboko ukrytych stanów zapalnych. Niestety poprzez mechaniczną ingerencję w tkanki w tym ich uszkodzenie(oczywiście za wysokim stężeniem kwasu pewnie też jestes w stanie to zrobić) mnożesz się nabawiać nowych głęboko ukrytych "niespodzianek" które prędzej czy później będą raz na jakiś czas się pojawiać. Oczywiście moja wypowiedź to niepoparta dowodami teza. Choć argumenty na to mogłabym przytoczyć. Bardzo bym chciała żeby wypowiedział się w tym wątku ktoś bardziej kompetentny ode mnie.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując