Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-07, 08:04   #743
kamisan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 97
Dot.: Mój pokój - co o nim sądzicie?

Radze Ci pomalowac meble na jakis jasniejszy kolor...nawet brazowy sprawi ze pokoj bedzie wydawal sie cieplejszy. Oczywiscie mozesz zaszalec i wybrac inny To wcale nei zajmuje duzo czasu, sczegolnie jak robi sie to waleczkiem<tez tak robilam> Dodatkowo na szafce zastosowalam szablon.To zawsze ozywi meble.Kolor scian tez bym zmienila..no ale jak nei chcesz...Jezeli chodzi o wystroj...przede wszystkim musisz pozbyc sie tych ksiazek...jest ich za duzo.Jestem pewna ze nie wszystkie sa Ci potrzebne.Pochowaj je gdzies.Moze jakies pudla albo po prostu wynies do piwnicy.U mnie tez kiedys walaly sie po calym pokoju,ale pozbywalm sie ich...pochowalam do pudel, ktore sama zrobilam.A i mozesz jeszcze zlikwidowac plakaty. Bardzo fajne masz obrazki w antyramach na poleczce.Moze cos w tym stylu? I przede wszystkim okno..madziula87 juz o tym wspomniala.Radzilabym je pomalowac, bo nie wyglada za ciekawie.No i musisz powiesiec jakies firanki i fajne zaslony...
kamisan jest offline Zgłoś do moderatora