Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sesja zdjęciowa - pytania, opinie, ceny -> wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-02-18, 13:32   #83
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: sesja foto(?)

Zuzanka napisał(a):
> jedna z Was zamieściła np. fotki na których powiedzmy ładnie wyglda ale fotki same w sobie ..... trudno to nazwać sesją nawet jeżeli były robione przez amatora, ot zwykłe fotki, niezbyt dobre, niestety częstym błędem jest skupianie się na samej modelce i nie zauważanie całości.

Nie wiem, czy to odnosiło się do moich zdjęć..ale i tak powiem, że ten mój kumpel właśnie przez godzinę ustawiał mnie (aż miałam dość, bo jeszcze mąż czekał na mnie i niecierpliwie za mną wydzwaniał ) i szukał odpowiedniego miejsca..ciasne uliczki Cieszyna..tylko fotki to ja teraz skadrowałam, bo nie chciałam zaśmiecać całej stronki wielkim zdjęciem z pokaźnym i dopasowanym do całości tłem ...
a on naprawdę wie, co robić ze zdjęciami..maniak fotografii - pracę mgr. też o fotografii pisał

no właśnie..a poza tym nie mówiłyśmy, że nasze pokazane tu zdjęcia są profesjonalne, ale dzieła albo hobbysty albo własne

Też chyba miałabym obawy przed profesjonalną sesją i osobą, której choć trochę nie znam...hmm zresztą miałam przygodę z fotografem (znajomym taty) ...robił mi zdjęcia do mojej pracy dyplomowej na zakończenie szkoły średniej hmm i okazało się po wywołaniu, że żadne do niczego się nie nadaje...dopiero mój tata, który również ma z fotografią wiele wspólnego..i również pamiętam te ciemnie z łazienki zrobił mi zdjęcia jak należy...
więc nawet nie każdy "niby" profesjonalny fotograf jest w stanie zrobić ładne zdjęcia modelce i uchwycić dobrze temat...
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując