Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 15:50   #3016
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrazam nie miec tego mojego indeksu Chociaz problem jest a bo to sie zapomni albo coś. Ale w kolejkach nigdy nie stoje bo mam 20 osob na roku


Kurcze, tragedia. Ta farbka co wczoraj mi BlondBunny pomogła wybrac jest wycofana Dzwoniłam do mamy i poleciała mi do drogerii sie zapytac i faktycznie... jeszcze poszła do swojej znajomej co ma taką małą drogerie i tez juz ich nie ma

Wiec musze od nowa myslec
Drogą eliminacji to mi zostało tak:
Garnier Nutrisse 91 bardzo jasny popielaty blond - ale to poziom 9 i nie wiem czy za ciemno nie bedzie... jednak chcialabym sie tej 10 trzymać.
Londa Perłowy Blond 12/89 - tylko znowu czy ona nie jest za jasna i mi pokryje? Ale i Ifrit która ma ciemniejsze włoski i u Kitkulki bardzo mi sie podoba efekt. A że ona tak chłodno wychodzi to mysle ze by sie nadała...
Natural&Easy 522 - ale ona jest rozjasniajaca wiec chyba odpada
No i Stockholm ewentualnie ale to tak ostatecznie jak juz innej nie znajde.

Help

Pochlastam sie z tymi farbami naprawde
kochana a jaki chciałabyś kolorek? jeśli chcesz coś popielato perłowego mogę Ci polecić 532 natural and easy ja nią farbowałam ostatnio i przy niej pozostaje, zdjęcia wstawiałam więc jeśli będziesz zainteresowana to znajdziesz jakieś kilka stron wcześniej
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora