Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zorac raz jeszcze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-01, 13:41   #1679
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Zorac

Cytat:
Napisane przez majron Pokaż wiadomość
witam.... jestem chłopakiem - jednak.. byłem u dermatologa aby usunać w jakiś sposóz wągry- czarne kropki w okolocy nosa i pod oczami na policzkach... pani dermatolog zapisała mi zorac 0,05% kapsułki OEPAROL oraz zel do mysia twarzy puritin oraz krem na noc... robiony w aptece.. składu nie znam. od września stosuję ten zorac oraz te wszystkie pzrewpisane zreczy jednak łuszczy mi się skóra dopiero od 2 miesięcy- ale nie widać rezultatu... czytałem te wszystkie wypowiedzi.. ale czy skóra kiedyś będzie gładka bez tych różnych czarnych dziurek zaskórników czy wągrów??
Co ile stosujesz zorac? Piszesz że masz jeszcze krem robiony w aptece, stosujesz go po nałożeniu zoracu? Nie znam składu, ale ja w noc zorakowania nic bym już na niego dodatkowo nie kładła, no chyba że coś co wzmacnia jego działanie (np kw hialuronowy).
Mi zorac oczyścił wągry, tylko że ja miałam mocniejsze stęzenie (0,1), bo to słabe jest dla mnie... za słabe Stosuje go teraz na podtrzymanie efektów łącznie z atredermem 0,05 (silny złuszczacz). Myślę że po dwóch miesiącach powinieneś już zauważyć jakie kolwiek efekty, tym bardziej że Twoim problemem są tylko wągry.
A bardzo się łuszczysz po zoracu? Może potrzebny będzie inny retinoid zewnętrzny- atrederm 0,05 mocno złuszcza, dla mnie tak samo mocno jak silniejszy zorac.

Babaraba jak tam Twoje podkręcanie zoracu, daje coś ten kwas hialuronowy?
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując