Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-01, 21:44   #3811
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
no wlasnie juz sama nie wiem.. snowi mowi ze ten sweterk duzy i nie taki ladny w rzeczywistosci.. ajj;/

9%

ja w sumie tez nie nosze rozowych ale ten jakos mi sie spodobal.. ale bardziej bylabym za czarnym. szkoda tylko ze podobno duze wypadaja;/ bo rozm. jest uniwersalny:P



hehe tak będę robic bo juz mam kupiony i musze zuzyc ale kolejny raz chyba pojdzie juz Londa..:P

no ja praktycznie nie mam rozowych, sama nie wiem co mnie wzielo z tym sweterkiem.. nie chcialabym tez wygladac jak plastikowa lala.. dltego czarny bym wziela, szkoda ze duze wypadaja..

nom dokladnie o to samo mi chodzilo w powyzszej wypowiedzi

kurcze jak wybralam kolor to cholender fason sie okazuje ze lipny...ajj.. a pamietasz moze jaki to watek? bo sie tak napalilam a tu zonk;/

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------


serio? a ktory kolor bys proponowala?
bo ja juz bylam sklonna na czarny sie zdecydowac... tylko kurcze nie wiem co z tym fasonem..? snowi mnie nastraszyla, ze wypadaja duze i nie wygladaja tak ladnie w realu..hmm.... kobiece dylematy:P
wiesz ja czytałam jeden taki komentarz na wątku o allegro teraz nie pamiętam dokładnie No ale jak Ci się bardzo podoba to kup, to nie majątek a może akurat okaże się strzałem w 10
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora