Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niepłodność - jak do tego podchodzicie Wy i Wasi TŻ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-04, 10:15   #22
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Niepłodność - jak do tego podchodzicie Wy i Wasi TŻ

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a odpowiedzcie mi na jedno proste pytanie... Po co staracie się mi udowodnić, że w tym, co napisałam, nie ma racji? Przecież to, co opisałam, to nie moje subiektywne odczucia (sama chciałabym kiedyś zaadoptować dziecko i wierzę, że poradziłabym sobie z przeszkodami; nie jestem bezpłodna, po prostu chciałabym chociaż jednemu dziecku zapewnić dom, na jaki zasługuje), po prostu napisałam, z jakimi problemami borykają się rodzice zastanawiający się nad adopcją, jakie wątpliwości mogą ich spotkać. Więc naprawdę nie widzę sensu w waszych wypowiedziach.
Ze co?
Niczego nie chce Ci udowadniac, swoje zdanie wyrazam w temacie, wolno mi, bo to, ze Ty nie piszesz w swoim imieniu tutaj nie oznacza, ze ja nie moge sie do tego odniesc subiektywnie

Cytat:
A agresja owszem i była, nie w formie rzucania się i wyzywania, ale przekazywana m.in. w formie budowania zdań. Nie piszę o tym, bo czuję się urażona czy coś - bo potrzeba więcej, żeby mnie urazić - tylko dziwi mnie, że ludzie tak reagują na odmienne zdanie, zaraz tracą względny spokój.
O ludu, wymyslasz, naprawde.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Cóż, samolubny gen To kolejny wątek, w którym go przywołuję.
Miażdżąca większość ludzi jak już chce inwestować kasę, czas, emocje i męczyć się z wychowaniem, to chce też, żeby były to ich własne geny. Jak inaczej zachować swoją biologiczną część w przyszłych pokoleniach, jak nie w ciele swoich dzieci ? To instynkt a płodzenie dzieci podszyte jest egoizmem po prostu
Ciekawa sprawa z tym genem (chociaz to chyba wciaz tylko teoria jest?), ale z drugiej strony, przykra, jakby nie patrzec.
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując