Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-04, 16:39   #1
Owieczka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
GG do Owieczka02
Talking

Moje początki :) Pomóżcie, oceńcie ;)


Witam Was wszsytkie moje kochane wizażanki

Jestem osobą początkującą jeśli chodzi o przedłużanie pazurków
Na razie pracuje na żelach choć z akrylem tez juz miałam troche do czynienia jednak żel jakos bardziej przypadł mi do gustu

Mój kurs....ech...porazka totalna.....laska w zyciu nie widziała porządnie zbudowanego paznokcia Krzywa C dla niej chyba w ogóle nie istnieje tak więc podstawy posiadam jednak resztę musze dopracowac juz sama Wybieram sie więc ponownie na kursik tym razem do Krakowa do ASP ale niestety w chwili obecnej finasowo sie spłukałam więc musze z tym poczekac Pracowałam już na żelach Ra nail, sun flower, teraz staff i activ (chociaż activ stoi jeszcze nie uzywany ) Mam jeszcze jakieś nail design ale uzywałam z nich jak do tej pory tylko kamuflażu ... taki średni jak dla mnie, za mało kryjący ale naciełam sie jakis czas temu na kamuflaz z sf dosłownie "piękny" brąz więc w porównaniu z nim ten z nail design jest świetny

I tak: mam troche problem z krzywą C... jak dowiem się jak się wstawia zdjęcia to zamieszczę kilka tak żebyście mogły spojrzeć fachowym okiem i mi cos doradzic bo tak na sucho to nie potrafię chyba wytłumaczyc Linia uśmiechu tez jeszcze nie jest doskonała ale staram sie żeby było coraz lepiej



Uploaded with ImageShack.us
<script src='http://img151.imageshack.us/shareable/?i=obraz014d.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Mam nadzieje, że mnie mimo wszytko przygarniecie i pomożecie w tych moich pazurkowych początkach

Pozdrawiam Was wszystkie


P.s udało mi się wstawić fotki ale nie wiem czy tam cos "dojrzycie"
Owieczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując