Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grube uda- mój odwieczny problem.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-13, 20:17   #1721
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez hihi
Wiesz co znam z praktyki? Bo praktyke mam - w sumie,razem wszystkiego to schudłam ok. 20kg ;-)
Że jak "jutro" zaczynasz, to nie zaczynasz wcale, to sie musi urodzić i stać - od teraz zmieniam podejście i to sie dzieje, bo jak mówisz "przechodze na dietę", to słowo "Dieta" działa odpychająco i psychicznie wcale sie tego nie chce, nie? Dlatego ja zrobiłam z tego styl życia i jest mi naprawdę dużo lepiej i... zdrowiej, bo cera się poprawiła - zero pryszczy itd, a cellilitu nie mam juz w ogóle, nawet jak ściskam udka i pośladki, po prostu chce się w tym trwac
Byleby tyłek się zwężał...
No tak, tylko jak mam sie wziasc juz za siebie to mowie ze jutro dlatego ze np. rano zjem kanapke z nutellą a po drugie jest lato, wakacje, nie chce mi sie cwiczyc... wystarczy ze wyjde z towarzystwem na miasto, to sie kupi a to loda, a to zapiekanke i tak wkółko W zimie cwiczyłam i starałam sie, a teraz juz nic a nic szkoda mi czasu?? cały dzien dzisiaj sie nudzilam, ale nie wziełam chodzby tego hula hopa zeby pokrecic jestem zła na siebie jak o tym mysle, ze inni mogą, potrafią a ja nie! Tymbardziej ze wiem, ze nie jest ze mna tak zle... sa dziewczyny grubsze ode mnie i docierają do celu. Ze mna jest inaczej jestem inna
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując