Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-10, 08:34   #4856
kat_zuk
Raczkowanie
 
Avatar kat_zuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rathcoole,Dublin 24
Wiadomości: 368
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez jagdeb Pokaż wiadomość
kat-zuk, katia ja też chętnie tylko u mnie tylko weekend wchodzi w grę. Katia to moze jak bedziesz miala jakiś weekend wolne, daj znac i sie spotkamy. A jak macie ochote na jakies popoludnie to mozemy sie
spotkac u mnie ok 17?

Hej Jagdeb u mnie pasuje i popołudnie i weekend.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Katiu ja Jagdeb spotkałam przypadkiem a Annje znam już odroku.
Annje(Aniu) ciebie oczywiście też na takie spotkanko zapraszam,miałam ci powiedziec osobiscie o moim pomysle,ale coś mi z glowy wylecialo
Kellyss ja w sumie na Citywescie mieszkam juz z 3 lata.Jak dla mnie jest tu cicho i spokojnie.troszkę brakuje mi wiekszej ilosci sklepów,ale do Tallaght nie jest za daleko.No i mają otworzys Luasa,tylko nie wiem kiedy.prawie wszystko jest gotowe,wiec moze wkrotce to nastąpi.

A na kawke to może uda mi sie nakrecic jeszcze jedna kolezanke.
Dziewczyny ja chetnie zapraszam do mnie nawet bez uprzedzania,u mnie dom otwarty

Velvet to się ciesze,ze przez przypadek takiego maila zobaczylas

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Kellyss w sumie swietnie by było jakbyś tez koło nas zamieszkała,Annje mieszka ode mnie doslownie 5 minut.no i chłopcy by czesciej razem mogli sie bawic.Mó tz powiedzial, ze sie nie spodziewal ze taka przyjezn miedzy nimi wyrasta

Edytowane przez kat_zuk
Czas edycji: 2011-02-10 o 08:24
kat_zuk jest offline Zgłoś do moderatora