Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-14, 08:46   #1092
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Zmęczona ciągłymi prośbami o zdjęcia takie i takie, a także o pielęgnację i kolorówkę do białej cery (a to już wszystko było!) postanowiłam zrobić post (będzie ich parę) skrótowy Jako, że wątek nam się rozrasta i nie każdemu chce się czytać od początku i faktycznie nie każdy ma na to czas. A ja czytałam nasz wątek już kilka razy i stwierdziłam, że nie zaszkodzi mi jeśli zrobię to jeszcze raz Tak więc ostatnie kilka dni stwierdziłam na studiowaniu tego wątku w celu wyłuszczenia najważniejszych informacji Efekty swojej pracy prezentuję Wam poniżej, teraz już każdą „Nową” będziemy mogły odesłać do konkretnego postu, a nie do czytania całego długiego wątku A i weteranką przyda się czasami takie streszczenie, nie sposób przecież wszystkiego pamiętać
Do informacji wyczytanych dopisuję też to, co wiem, a o czym nie było jeszcze u nas mowy :


Na początek skrót skrótów, czyli jak podkreślić jasną cerę w punktach :P

1. Unikanie słońca, solarium i samoopalaczy
2. Przestrzeganie zdrowej „bladej” diety
3. Stosowanie odpowiednich kosmetyków
4. Podkreślanie jasnej cery odpowiednimi kolorami stroju i makijażu
5. Używanie różu i rozświetlaczy

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania:

Czy możliwe jest, że w różnych częściach naszego ciała mamy inny odcień skóry, a nawet inną tonację (różowa twarz, żółta szyja)?: Tak, możemy mieć ciemniejszą twarz, ręce, itd. Lub jakąś część ciała w innej tonacji

Co pasuje do jasnej cery?: "Wszelkie ekstrawagancje, bo w sumie sama w sobie jest dosc nietypowa na tle posopolitej opalenizny i zwraca uwagę, zwłaszcza w lecie (…),
dobrze się tu prezentują ostre kolory" (Leeloo)

Jakie kolory ubrań?: Zasada jest prosta, należy kierować się swoim typem urody. Bladość jednych lepiej podkreślą ciemne, intensywne kolory, natomiast bladość innych podkreślą jasne pastele

Czy każdemu pasuje rudy kolor włosów?: Po przeczytaniu całego wątku stwierdzam, że tak, ponieważ rudości istnieje bardzo wiele odcieni i każdy potrafi znaleźć coś dla siebie

I nie zadane jeszcze pytanie, aczkolwiek warto wiedzieć :P:

Jaka dieta?: Zdrowa, należy unikać potraw, które pogarszają nasz stan cery, potraw zawierających konserwanty, a szczególnie sztuczne barwniki. Także warzyw i owoców w kolorze pomarańczowym (z wyjątkiem cytrusów) (marchew, brzoskwinie, nektarynki, …). I suplementów z beta karotenem (takich „opalających”)

Niżej zdjięcia ukazujące wyższość bladości nad opalenizną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Even_Cere_Acad10221.jpg (119,3 KB, 2092 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Even_Cere_Acad10243.jpg (43,0 KB, 2190 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora